Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Wybrane realizacje

Inwestor: Urząd Miasta w Stalowej Woli

Obiekt: Modernizacja węzła cieplnego wraz z automatyką dla podgrzewania wody w basenach krytych MOSIR w Stalowej Woli

Data realizacji: 1998-1999


Inwestor: Urząd Miasta w Kraśniku

Obiekt: Kotłownia gazowa Viessmann 2´225 kW wraz z c.w.u. - zasobnik 500 l oraz przyłącze gazowe w Szkole Podstawowej Nr 3 w Kraśniku

Data realizacji: 1998


Inwestor: TOYOTA Dealer w Stalowej Woli

Obiekt: Instalacja ogrzewania podłogowego aquatherm, instalacje wodne w technologii aquatherm, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne kanalizacyjne, wymiennikownia c.o. w salonie samochodowym "TOYOTA" w Stalowej Woli

Data realizacji: 1998


Inwestor: Parafia rzym.-kat. p.w. Chrystusa Króla w Jarosławiu

Obiekt: Ogrzewanie podłogowe wodne w technologii firmy aquatherm (pow. ok. 1000 m2) oraz kotłownia gazowa Viessmann 130 kW w kościele p.w. Chrystusa Króla w Jarosławiu

Data realizacji: 1997-1998


Inwestor: Fundacja Uniwersytecka

Obiekt: Instalacja centralnego ogrzewania, wewnętrzna instalacja wodociągowa z.w. i c.w.u., kotłownia gazowa zrealizowana w oparciu o urządzenia firmy Viessmann na potrzeby c.w.u. w budynkach akademickich filii KUL w Stalowej Woli oraz kotłownia pary techno

Data realizacji: 1993-1994


Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image