Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Referencje - prace budowlane

Wystawca: Gmina Annopol

Opis: Budowa sieci wodociągowej z przyłączami dla m. Jakubowice, Świeciechów Poduchowny - Lasek oraz budowa wodociągu w Annopolu w ul. Radomskiej

Data: 19.03.2012


Wystawca: Pol - Aqua

Opis: Budowa kanalizacji sanitarnej Gminy Bojanów wraz z gminną oczyszczalnią ścieków w m. Stany

Data: 27.02.2012


Wystawca: Urząd Gminy Gorzyce

Opis: Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej i ciśnieniowej - etap I oraz budowa sieci wodociągowej - etap II dla osiedla Gorzyce

Data: 22.02.2012


Wystawca: Burmistrz Sandomierza

Opis: Budowa ul. Obrońców Westerplatte i Frankowskiego w Sandomierzu polegająca na budowie nawierzchni jezdni i chodników z odwodnieniem oraz budowie kanalizacji sanitarnej i oświetlenia

Data: 31.08.2009


Wystawca: Urząd Gminy w Pysznicy

Opis: Wykonanie robót instalacyjnych i wykończeniowych na budowie hali sportowej przy Gimnazjum w Pysznicy- zadanie nr4 - wykonanie kotłowni gazowej

Data: 02.02.2009


Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image