Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Referencje - prace budowlane

Wystawca: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Opis: Sieć wodociągowai i sieć kanalizacji sanitarnej ul. Parkowej w Biłgoraju

Data: 30.12.2008


Wystawca: AXIMA 44 201 Nantes

Opis: Instalacje sanitarne, montaż urządzeń sanitarnych, sieć wody ciepłej i zimnej, montaż klimakonwektorów w różnych obiektach szpitalnych m.in. w centrum szpitalnym w Cannes, w klinice w Le Mans, CEA d

Data: 2007


Wystawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Stalowej Woli

Opis: Kanalizacja deszczowa przy przebudowie drogi wojewódzkiej Baranów Sandomierski - Majdan Królewski

Data: 16.03.2007


Wystawca: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

Opis: Rozbudowa i modernizacja Szpitala Powiatowego w Biłgoraju przy ul. Pojaska 5

Data: 26.03.2005


Wystawca: Urząd Gminy w Zaklikowie

Opis: Budowa kanalizacji sanitarnej, etap III cz. I w Zaklikowie

Data: 04.01.2005


Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image