Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Wybrane realizacje

Inwestor: Odlewnia Felg Aluminiowych "Stahlschmidt & Maiworm" w Stalowej Woli

Obiekt: Odpylacz przewałowy związany z odciągami miejscowymi ze stanowisk obróbki ręcznej felg aluminiowych dla Odlewni Felg w Stalowej Woli

Data realizacji: V 2002


Inwestor: Fabryka Mebli "Black-Red-White" w Biłgoraju

Obiekt: Modernizacja systemów grzewczych: instalacja c.o. dla obiektów C, D, B, portierni, kotłownia gazowa o mocy 345 kW (Paromat Simplex), instalacja wentylacyjna dla obiektów j.w., przyłącze gazowe dł. 200 m. Ć 50 ś.ć., punkt redukcyjno-pomiarowy gazu

Data realizacji: VIII-XI 01


Inwestor: Odlewnia Felg Aluminiowych "Stahlschmidt & Maiworm" w Stalowej Woli

Obiekt: Instalacja wentylacji grzewczej oraz odciągów miejscowych, klimatyzacji precyzyjnej w obiekcie nr 3 w Odlewni Felg Aluminiowych w Stalowej Woli

Data realizacji: VIII-X 01


Inwestor: Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Stalowej Woli

Obiekt: Modernizacja kotłowni węglowej na gazową o mocy 265 kW wraz z przyłączem gazowym w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnieniaw Stalowej Woli

Data realizacji: 2000-2001


Inwestor: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Stalowej Woli

Obiekt: Kotłownia gazowa o mocy 225 kW Viessmann wraz z wymianą wewnętrznej instalacji c.o.w budynku Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego.

Data realizacji: V-VI 2001


Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image