Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Aktualności

ZPCH P.W. "NOWEX" wygrał przetarg w GMINIE PYSZNICA

ZPCH P.W. "NOWEX" wygrał przetarg w GMINIE PYSZNICA na wykonanie “Rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w gminie Pysznica”.  W dniu 1.10.2012 r. została podpisana umowa. Prace będą wykonywane w II  etapach.

ETAP I – ujęcie wody Pysznica – Podborek oraz rozbudowa kanalizacji sanitarnej w ul. Podlesie w m. Pysznica -1.
Termin realizacji do 15.09.2013 r.

ETAP II – rozbudowa sieci wodociagowej w ul. Sportowej w m. Pysznica , rozbudowa kanalizacji sanitarnej w ul. Miła , ul. Jasna Polana , ul. Kalinowa , ul. Brzozowa , ul. Modrzewiowa , rozbudowa kanalizacji sanitarnej w ul. Podlesie w m. Pysznica – 2 rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Podlesie w m. Pysznica.
Termin realizacji do 30.11.2014 r.

Cofnij

Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image